.

.

Бесплатен превозот!DIY Додаток За Pendant И Ѓердан,Насликан на Дрво За Декорација,Цртан филм Убава Девојка

Бесплатен превозот!DIY Додаток За Pendant И Ѓердан,Насликан на Дрво За Декорација,Цртан филм Убава Девојка

DEN 240.00
Од стока


Бесплатен превозот!DIY Додаток За Pendant И Ѓердан,Насликан на Дрво За Декорација,Цртан филм Убава Девојка
големина на : 50*30ММ дебелина : 2,5 MM виси дупка
дијаметар на дупка : 1.5 MM
20pcs во многу
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

R

Додатоци на производи