.

.

Смола rondelle spacer монистра,смола Фацетирани spacer монистра,8x14mm rondelle,кои се Продаваат на 520 парчиња по многу (Мин Цел $20)

Смола rondelle spacer монистра,смола Фацетирани spacer монистра,8x14mm rondelle,кои се Продаваат на 520 парчиња

DEN 858.72
Од стока


Напомена :
1. Нашите мин. нарачката е Усд$20! Може да се Меша различни елементи заедно.
2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
Опис :
1> Точка Бр. : BS14021708
2> Материјал : Смола
3> Количина : 520 Компјутери
4> Боја : проверете слика
5> Големина : 8x14mm, 2.6 mm Дупка
6> Тежина : 500g
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Занаети смола Монистра - Смола rondelle монистра, фацетирани смола rondelle монистра,големи објекти за правење jewelries.

R

Додатоци на производи