.

.

Родиум Позлатен Досадна Сребро 100piece/многу француски leverback куки w/ 18mm Рамки earring ќорци камео база cabochon поставување

Родиум Позлатен Досадна Сребро 100piece/многу француски leverback куки w/ 18mm Рамки earring ќорци камео база

DEN 878.00
DEN 975.84
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 18mm Боја : Родиум позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи