.

.

100pcs Кристално Стакло Лабава Изолација Мушка 4/6mm За Накит Одлуки Наоди Нараквици Занаети рачно изработени модни Додатоци P1168

100pcs Кристално Стакло Лабава Изолација Мушка 4/6mm За Накит Одлуки Наоди Нараквици Занаети рачно изработени

DEN 213.00
DEN 253.92
-16 %
Од стока


Опишете
Материјал : Стакло
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 100pcs
страна : 4/ 6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

R

Додатоци на производи