.

.

8ММ Бел Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри DIY Накит Одлуки одговара Хривнија

8ММ Бел Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри DIY Накит Одлуки

DEN 140.00
DEN 174.72
-20 %
Од стока


Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред .ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
САД $ 20.89 /многу US $ 17.65 /многу US $ 11.81 /многу US $ 18.82 /многу US $ 27.82 /многу US $ 23.53 /многу US $ 14.89 /многу US $ 11.81 /многу
Боја : Бела
Мушка Големина : 8mm
За Нас
Нашето Ветување

R

Додатоци на производи