.

.

Слободен брод! Античкиот бронза 100piece 10мм Круг Cabochon Поставување Leverback Кука Студ Earing ќорци и база на коцки рамки

Слободен брод! Античкиот бронза 100piece 10мм Круг Cabochon Поставување Leverback Кука Студ Earing ќорци и

DEN 772.00
DEN 857.76
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 10мм Боја : Бронзени Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи