.

.

Бесплатен превозот!!!50pcs ЦРНА Пластика Безбедност ОЧИ Изберете Големина Teddies, Кукли, Шиење & Капчиња----24mm

Бесплатен превозот!!!50pcs ЦРНА Пластика Безбедност ОЧИ Изберете Големина Teddies, Кукли, Шиење & Капчиња----24mm

DEN 728.00
DEN 808.32
-10 %
Од стока


Класичните Црни Очи за Кукли, Кукли, Теди мечки, Кадифен Животни, Фантазија Ликови и mons ters , Шиење и Капчиња Проекти!!!
НЕТРАНСПАРЕНТНО Боја-безбедно пластични безбедност очи, вклучува пластична миење дека може да биде инсталиран од страна на страна. Око Вметнување алатки достапни во мојата Продавница за полесно внесување на очите во сигурноста подлошки. ОЧИТЕ дојде во ПАРОВИ со Безбедноста Подлошки.

R

Додатоци на производи