.

.

Античкиот бронза 25мм Рамки Поставување 20piece/Многу Ткаенината Хривнија Алка Празен База на Големо

Античкиот бронза 25мм Рамки Поставување 20piece/Многу Ткаенината Хривнија Алка Празен База на Големо

DEN 1320.00
DEN 1465.92
-10 %
Од стока


Состојба : 100% Нов Материјал : Цинк Метални Легури+Алуминиумски(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : База Прибл : 25мм Боја : Бронзени на ѕвонење

R

Додатоци на производи