.

.

Топла Продажба 100pcs 13x18mm Антички бронза месинг метал EARRING ПРАЗЕН БАЗА на КОЦКИ РАМКИ Cabochon Поставување кука наоди

Топла Продажба 100pcs 13x18mm Антички бронза месинг метал EARRING ПРАЗЕН БАЗА на КОЦКИ РАМКИ Cabochon Поставување

DEN 1042.00
DEN 1157.76
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 13x18mm Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи