.

.

Гроздобер Сребро Hummer Llasp&Продолжен Синџир&Пролет Тока Crimp Шарм За Нараквици Ѓердан DIY Накит Наоди 10Sets P1166

Гроздобер Сребро Hummer Llasp&Продолжен Синџир&Пролет Тока Crimp Шарм За Нараквици Ѓердан DIY Накит Наоди 10Sets

DEN 134.00
DEN 157.92
-15 %
Од стока


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10 Set
Страна : Hummer затворач 12mm Продолжен синџир 5mm Пролет тока 4.2 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

R

Додатоци на производи