.

.

gunmetal црна 100pcs earring cabochon камео поставување 12mm earring рамки празно пост со пеперутка backings studs diy наоди

gunmetal црна 100pcs earring cabochon камео поставување 12mm earring рамки празно пост со пеперутка backings

DEN 716.00
DEN 795.36
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 12mm Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи