.

.

20pcs позлатен Сребрен Лим Алка 35x62mm filigree Хривнија Празен База Фах Рамки Cabochon Поставување

20pcs позлатен Сребрен Лим Алка 35x62mm filigree Хривнија Празен База Фах Рамки Cabochon Поставување

DEN 1474.00
DEN 1637.76
-10 %
Од стока


Состојба : 100% Нов Материјал : Цинк Метални Легури+Алуминиумски(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : База Прибл : 65x60mm Боја : Бронзени на ѕвонење

R

Додатоци на производи