.

.

Слободен брод! Сребро позлатен 100piece 12mm Круг Cabochon Поставување Leverback Кука Студ Earing ќорци и база на коцки рамки

Слободен брод! Сребро позлатен 100piece 12mm Круг Cabochon Поставување Leverback Кука Студ Earing ќорци и база

DEN 898.00
DEN 997.44
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 12mm Боја : Сребро позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи