.

.

Сребро позлатен 20mm плоштадот камео база cabochon поставување earwires leverback рамки earring празно фах наоди никел слободни

Сребро позлатен 20mm плоштадот камео база cabochon поставување earwires leverback рамки earring празно фах

DEN 1411.00
DEN 1568.16
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 20mm Боја : Сребро позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи