.

.

Цвет 925 Сребрен Кристално јасно Шарм за Жените заврши нараквици цвет слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57572

Цвет 925 Сребрен Кристално јасно Шарм за Жените заврши нараквици цвет слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит

DEN 268.00
DEN 335.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран цвет слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
емајлот цвет
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи