.

.

Црна солза 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквица Со висок квалитет црна солза шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57492

Црна солза 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквица Со висок квалитет црна солза шарм Монистра за poesy

DEN 214.00
DEN 267.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран црна солза слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
Црна солза
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи