.

.

20pcs Принцеза Круна 25mm Поставување на Античкиот бронза месинг метален Накит Алка Ткаенината Хривнија База Празно Фах Рамки

20pcs Принцеза Круна 25mm Поставување на Античкиот бронза месинг метален Накит Алка Ткаенината Хривнија База

DEN 1152.00
DEN 1280.16
-10 %
Од стока


Состојба : 100% Нов Материјал : Цинк Метални Легури+Алуминиумски(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : База Прибл : 25мм Боја : Бронзени на ѕвонење

R

Додатоци на производи