.

.

бесплатен превозот ojsonf multicolor 1.5 mm најлон 160M Кинески Јазол String Најлон Кабелот Јаже за Shamballa Хривнија накит

бесплатен превозот ojsonf multicolor 1.5 mm најлон 160M Кинески Јазол String Најлон Кабелот Јаже за Shamballa

DEN 270.00
DEN 336.96
-20 %
Од стока


Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред .ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
За Нас
Нашето Ветување

R

Додатоци на производи