.

.

Бесплатен превозот!! Слободен брод! 500PCS најголемиот Дел 2000piece/многу 18mm досадна сребро diy накит accessoires француски earring куки жици clasps

Бесплатен превозот!! Слободен брод! 500PCS најголемиот Дел 2000piece/многу 18mm досадна сребро diy накит accessoires

DEN 612.00
DEN 680.16
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : Алуминиум(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : 18mm Боја : досадна сребро Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи