.

.

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 18mm камео база cabochon поставување clip earring грб

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 18mm камео база cabochon поставување

DEN 882.00
DEN 980.16
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 16mm Боја : Бронзени Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи