.

.

Бесплатен превозот!!!100pairs ЦРНА Пластика Безбедност ОЧИ Изберете Големина Teddies, Кукли, Шиење & Капчиња----7mm

Бесплатен превозот!!!100pairs ЦРНА Пластика Безбедност ОЧИ Изберете Големина Teddies, Кукли, Шиење & Капчиња----7mm

DEN 612.00
DEN 680.16
-10 %
Од стока


Класичните Црни Очи за Кукли, Кукли, Теди мечки, Кадифен Животни, Фантазија Ликови и mons ters , Шиење и Капчиња Проекти!!!
НЕТРАНСПАРЕНТНО Боја-безбедно пластични безбедност очи, вклучува пластична миење дека може да биде инсталиран од страна на страна. Око Вметнување алатки достапни во мојата Продавница за полесно внесување на очите во сигурноста подлошки. ОЧИТЕ дојде во ПАРОВИ со Безбедноста Подлошки.

R

Додатоци на производи