.

.

бесплатен превозот!накит додатоци за pendant и ѓердан,насликан на дрво за декорација,Цртан филм Музика Девојка

бесплатен превозот!накит додатоци за pendant и ѓердан,насликан на дрво за декорација,Цртан филм Музика Девојка

DEN 240.00
Од стока


бесплатен превозот!накит додатоци за pendant и ѓердан,насликан на дрво за декорација,Цртан филм Музика Девојка
големина : 35*20 MM дебелина : 2,5 MM виси дупка
дијаметар на дупка : 1.5 MM
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

R

Додатоци на производи