.

.

Најголемиот дел 20pcs 25мм Круг Bezels Родиум Досадна Сребро позлатен Ткаенината Хривнија Ќорци

Најголемиот дел 20pcs 25мм Круг Bezels Родиум Досадна Сребро позлатен Ткаенината Хривнија Ќорци

DEN 1474.00
DEN 1637.76
-10 %
Од стока


Состојба : 100% Нов Материјал : Цинк Метални Легури+Алуминиумски(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : База Прибл : 25мм Боја :

R

Додатоци на производи