.

.

Бесплатен превозот!! Пиштол Црна Позлатен 100pcs Earring Куки Earwires Накит Наоди

Бесплатен превозот!! Пиштол Црна Позлатен 100pcs Earring Куки Earwires Накит Наоди

DEN 690.00
DEN 767.04
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : 18mm Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи