.

.

античкиот бронза 100pcs 12mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy наоди

античкиот бронза 100pcs 12mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy

DEN 716.00
DEN 795.36
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 12mm Боја : Бронзени Тон Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :
Можете да изберете затка ,тогаш кажете ми на број ,

R

Додатоци на производи