.

.

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 14mm камео база cabochon поставување clip earring грб

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 14mm камео база cabochon поставување

DEN 811.00
DEN 901.44
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 14mm Боја : Бронзени Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи