.

.

10pcs овална се Зголеми Златна Druzy Ахат Geode Druzy Приврзоци Злато Позлатен Титаниум Druzy шарм Приклучок Лежиште со Двојно Bails CT59

10pcs овална се Зголеми Златна Druzy Ахат Geode Druzy Приврзоци Злато Позлатен Титаниум Druzy шарм Приклучок

DEN 1728.00
DEN 1920.00
-10 %
Од стока


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : druzy geode
Количина : 10 парчиња
Мерењето на овие конектор се прибл : 8*17mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
(Боја ќе се разликува малку за секој конектор)
Почитувани купувачи :
Сите овие конектор се разликува малку во големина и карактеристики.
Така ќе добиете само многу слични конектор со слика покажува ,се надевам, ќе може да ги разбере!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

R

Додатоци на производи