.

.

6MM 100piece/многу Бонбони Боја Круг Фацетирани Стакло String Монистра Кристал Бело/Црна/Црвена/Зелена/Жолта

6MM 100piece/многу Бонбони Боја Круг Фацетирани Стакло String Монистра Кристал Бело/Црна/Црвена/Зелена/Жолта

DEN 42.24
Од стока


5813117976071074 Особено се препорачува US $ 0.68
/парче US $ 0.67
/парче US $ 0.48
/парче US $ 1.43
/пакет US $ 1.00
/парче US $ 1.91
/парче US $ 0.88
/парче US $ 1.78
/пакет US $ 0.47
/парче US $ 0.96
/метар US $ 0.69
/парче US $ 0.65
/парче Добредојде на нашата продавница 1. Ве молиме имајте предвид дека фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, големината ве молиме погледнете го опис на детали. 2. Ве молиме овозможи 1-5мм разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Често Поставувани Прашања : 1. П : Што е со големина на накит? О : Доколку тие имаат различни големини, големината е кажано да се опише продавница. Инаку тоа е големина. 2. П : Кога ќе можам да примате исплата по исплатата? О : стандардниот услуга трае околу 35 работни дена. Тоа трае околу 3 дена до 15 дена за да се забрза услугата. Во зависност од целта и објективни фактори, таа може да потрае и до 35 до 90 дена. 3. П : јас не се примени предмети по 35 дена, како можам да направам? A : International shipping е потребно повеќе време, ве молиме почекајте неколку дена до 60, ако уште не ја прими пакет, ве молиме контактирајте со нас преку телефон или e-mail, нема оправдување, ние нудиме целосна наплата. 4. П : добив различни, што се случи? A : слика ги прикажува само некои од нашите примероци, и нашиот стил се ажурира неделно, не можеме да ви испрати иста слика. Ние само може да ви испрати сличен стил. 5. П : јас примени предмети скршени, како можам да направам? О : за Секој објект се проверува пред превозот, иако ние пак добро, се уште не може да се избегне со грубо ракување, транспорт на работници. Во овој случај, ве молиме да не контактирате, така што јас знам колку број е скршен, пишете ми се допаѓа : Вратат вашата роднина пари или повторно да го испратам до тебе. Повратни информации : Ние сакаме да ги добиете сите вашиот пет-ѕвезда позитивни повратни информации. Вашите коментари се многу важни за нас. Ве молиме не го отвори спорот. Ако не сте задоволни со проектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се реши овој проблем за вас. ви благодариме!

R

Додатоци на производи