.

.

Нови 60X Микроскоп Осветлени Зголемувачот Стакло Jeweler Loupe Леќа Со LED УВ Светлина #Y51#

Нови 60X Микроскоп Осветлени Зголемувачот Стакло Jeweler Loupe Леќа Со LED УВ Светлина Y51

DEN 102.00
DEN 145.92
-30 %
Од стока


60 X Микроскоп Осветлени Зголемувачот Стакло Jeweler Loupe Леќа Со LED УВ Светлина
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Димензии (L x H x Кол.) : 40 x 40 x 20mm/1.6" x 1.6" x 0.8"(прибл.) Џеб Големина, Пари детектор функција Материјал : ABS Добро за идентификување на мали знаци на накит, види одлуки индустрија, специјално за инспекција. 60x зголемување Со интегриран LED светло, на оваа loupe обезбедува екстра јасност и видливост во услови на слаба светлина Батерии : 3 x LR1130 (не се вклучени)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот вклучува : 1 x 60 X Мини Микроскоп 1 x Мини Кожа случај

R

Додатоци на производи