.

.

Капка Форма Domed Чисто Стакло Cabochons Монистра Diy Накит Наоди Шарм Приврзоци Коцки Bezels База Прилагодувања За Додатоци

Капка Форма Domed Чисто Стакло Cabochons Монистра Diy Накит Наоди Шарм Приврзоци Коцки Bezels База Прилагодувања

DEN 106.00
DEN 120.48
-12 %
Од стока


Производ ID : 28123 Име на Производ : Пад во облик на Cabochons монистра Материјал : Стакло
Боја : Чисто Стакло
Големина : 17.5*13 MM,Дебелина : 3-4 MM
Производ ID : 25544 Име на Производ : Пад во облик на domed чисто Стакло Cabochons монистра Материјал : Стакло
Боја : Чисто Стакло
Големина : 14*10ММ,Дебелина : 3-4 MM
Производ ID : 22137 Име на Производ : Пад во облик на domed чисто Стакло Cabochons монистра Материјал : Стакло
Боја : Чисто Стакло
Големина : 24.5*18 MM,Дебелина : 4-5 MM

Објектот Дијаметар:
14x10MM 50PCS, 17.5x13MM 50PCS, 24.5x18MM 30PCS
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
22137 25544 28123
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Капка Форма
Материјал:
Стакло
боја:
Чисто Стакло
Големина:
24.5*18MM 14*10MM 17.5*13MM
R

Додатоци на производи