.

.

(26674)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронзени 34*18MM се Зголеми стапови 30PCS

(26674)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронзени 34*18MM се Зголеми стапови 30PCS

DEN 183.00
DEN 208.32
-12 %
Од стока


Производ ID : 26674
Име на производ : Роза стапови
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина : 34*18 MM
Количина : 30 PCS
КОД : 4.34
Бруто Тежина/Пакет : 0.079(kg)

R

Додатоци на производи