.

.

Среќа Детелина Сребро Позлатен Шарм за Жените заврши нараквици обичен среќа детелина слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57574

Среќа Детелина Сребро Позлатен Шарм за Жените заврши нараквици обичен среќа детелина слајд шарм Монистра за

DEN 229.00
DEN 287.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран четири детелина слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
среќа детелина
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи