.

.

(26931)Модни Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,од Легиран Антички Сребрен 7*5MM,Цвет Шапка&Мушка Капи Мали ливчиња 100PCS

(26931)Модни Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,од Легиран Антички Сребрен 7*5MM,Цвет Шапка&Мушка Капи Мали

DEN 203.00
DEN 230.40
-12 %
Од стока


Производ ID : 26931
Име на производ : Цвет Шапка&Мушка Капи-Мали ливчиња
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 7*5 MM,Висина : 5 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 4.8
Бруто Тежина/Пакет : 0.07(kg)

R

Додатоци на производи