.

.

TONVIC 3 Висок Квалитет Бела Leatherette Хривнија Алка Види Екранот Стојат Носителот на Т-Бар

TONVIC 3 Висок Квалитет Бела Leatherette Хривнија Алка Види Екранот Стојат Носителот на Т-Бар

DEN 302.40
Од стока


Answer : ___________________________ Note :
1. Ние само го продаде екранот Т-Бар, но и други предмети кои не се вклучени.
3 Висок Квалитет Бела Leatherette Хривнија Алка Види Екранот Стојат Носителот На Т-Бар
Големина на :
-Стои : 23 W * 7 D * 13 H (cm)
-Бар : Кол 5 * 23 L (cm)
-База : 10 W * 7.5 D * 0.5 H (cm)
Материјал :
-Надворешниот : Leatherette
Рамка : Дрво
Карактеристики :
-Најдобри за да се види или нараквица екранот.
Испорака :
-Ние ќе ефект пратката во рок од 2-4 дена по уплатата е потврдено.
-За Испорака Метод :
*Кина Пост Воздух Mail : Испорака во 15-50 дена
*EMS : Испорака во 7-15 дена
Времето за испорака е приближно од датумот на испорака.
Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.
Политика За Наплата :
-Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.
-Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.
-Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.
-Се врати превозот е за купувачот на сметка.
Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.
Зошто да изберете Тајна Градина
*Aliexpress продавница 'Тајна Градина' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd. се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг Провинција, Кина. Ние сме професионални производител на накит се прикаже и пакет. Ќе биде подобро, бидејќи ќе се фокусира на тоа.
*Покрај големите цел во фабриката, ние продолжуваме зголемување на производи во акции за да ги исполни клиенти барања на Aliexpress. Еден-стоп шопинг е достапен тука. Можете да најдете речиси сè за накит магазин во овој магазин.
*Наша цел е да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги. Но, не секогаш се споредуваат цените со други продавници. Различни цена, различен квалитет. Ние знаеме цената многу добро, бидејќи ние ги направи. На пример, некои од објектите се направени од слабиот квалитет на сомот. Иако тие изгледаат исти преку фотографија, можете да најдете очигледно разликата од очите. Па тоа е ненормално ако цена е премногу ниска.

R

Додатоци на производи