.

.

(10053)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 12*5MM 502 Hummer ноктот затворач 100PCS

(10053)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 12*5MM 502 Hummer ноктот затворач

DEN 165.00
DEN 187.68
-12 %
Од стока


Производ ID : 10053
Име на производ : 502 Hummer ноктот затворач
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина : 12*5 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 3.91
Бруто Тежина/Пакет : 0.065(kg)

R

Додатоци на производи