.

.

(17153)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 9*5MM Капка 50PCS

(17153)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 9*5MM Капка 50PCS

DEN 136.00
DEN 155.04
-12 %
Од стока


Производ ID : 17153
Име На Производ : Пад
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 9*5 MM
Количина : 50 PCS
КОД : 3.23
Бруто Тежина/Пакет : 0.056(kg)

R

Додатоци на производи