.

.

(25415)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бакар 12*5MM 502 Hummer Затворач 100PCS

(25415)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бакар 12*5MM 502 Hummer Затворач 100PCS

DEN 177.00
DEN 201.12
-12 %
Од стока


Производ ID : 25415
Име На Производ : 502 Hummer Затворач
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бакар
Големина : 12*5 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 4.19
Бруто Тежина/Пакет : 0.062(kg)

Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
R

Додатоци на производи