.

.

Накит Изработка на Накит Клешти Опрема скапоцен камен Алатки, 316 од не ' Рѓосувачки Челик Краток Синџир-Нос, Круг Носот и од Страна на-Сечење Клешти

Накит Изработка на Накит Клешти Опрема скапоцен камен Алатки, 316 од не ' Рѓосувачки Челик Краток Синџир-Нос,

DEN 456.00
DEN 650.88
-30 %
Од стока


Накит Клешти, Рамни Носот Клешти, Полирање, Јаглерод-Челик, Прекалени
12.5 cm долги
Т.н. "Рамна Носот Клешти" значи дека тонг главата е рамен. На јаглерод содржината на нејзината материјал е 0.45% и жилавост и haedness е соодветно. Тоа се користи за да се наведнуваат лим или од метална жица во форма која се потребни. Тоа е една од суштинските алатки за изработка на накит.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

R

Додатоци на производи