.

.

(23781)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 80MM Tassel 6PCS

(23781)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 80MM Tassel 6PCS

DEN 183.00
DEN 208.32
-12 %
Од стока


Производ ID : 23781
Име На Производ : Tassel
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 80 MM
Количина : 6 PCS
КОД : 4.34
Бруто Тежина/Пакет : 0.055(kg)
Повеќе Опис :
Случаен пакување

Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
R

Додатоци на производи