.

.

(27714) Модни Накит Наоди Големина:7*4.5 ММ не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со Висок Квалитет Круг O-Синџири & Куче Синџири 2 Метри

(27714) Модни Накит Наоди Големина:7*4.5 ММ не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со Висок Квалитет

DEN 241.00
DEN 274.08
-12 %
Од стока


Производ ID : 27714
Име На Производ : Висок Квалитет Круг O-Синџири & Куче Синџири
Материјал : Железо
Боја : не ' Рѓосувачки челик боја галвански
Големина : Големина : 7*4.5 ММ,Жица дебелина : 1.2 MM
Количина : 2 Метри
КОД : 5.71
Бруто Тежина/Пакет : 0.082(kg)

R

Додатоци на производи