.

.

60teeth 1.5 М челик со ширина 17mm

60teeth 1.5 М челик со ширина 17mm

DEN 1012.80
Од стока


Воведувањето на 60teeth 1.5 М C45 челик поттикне опрема со ширина 17mm
60teeth 1.5 М поттикне опрема со ширина 17mm
модул : 1.5
забот број : 60
ширина : 15mm
централната дупка : 8mm
центар : еден
диплома : 20
материјал : C45 челик
боја : црна
Завртка : M6
количина : 2 парчиња
Пакување :
1.Ние продаваме 1,0 M челик крило со pack
Пакет се вклучуваат,
2 парчиња 60teeth 1.5 М C45 челик поттикне опрема со ширина 17mm
Ако имате некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn200847027
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако имате некои истрага за плаќање , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Воведувањето на нашите други производи :
1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.OEM/ODM : понудени
3.Оваа макара е дизајниран за да нашите Мексико Клиенти.
Предност :
1.ние сме стручни во производство на времето брзини,ние можеме да снабдување на производи според цртежи.сите видови на времето макара,ние може да машински.
2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
4.Ние се направи бизнис со дански клиенти за многу години. Така можете да ни веруваат .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win.
Слики на Други производи :
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
Можете да fide нашите друг производ беше продаден на нашите француски на клиентите, како на следниов линк
http : //www.aliexpress.com/product-gs/368566454-Timing-pulley-wholesalers.html
Па ние мислиме дека , Aliexpress е лесен начин да се купат она што го сакате.
Ви посакувам среќен шопинг!
C45 челик 20teeth 1.5 М поттикне опрема со 13mm ширина 10мм централна дупка US$ 15.75 /пакет
Најлон тркала опрема US$ 30.93 /парче

R

Додатоци на производи