.

.

CNC Рек Опрема Мо 3 30x30x1000mm опрема багажник,45# Челик Поттикне Опрема

CNC Рек Опрема Мо 3 30x30x1000mm опрема багажник,45 Челик Поттикне Опрема

DEN 1867.20
Од стока


CNC Рек Опрема Мо 3 Челик Право Заби 30x30mm Должина во 1000mm cnc машина
Детали Бренд : SHEETHAO Име на Производ : 1.5-5 мувла рек Материјал : 45 # челик Производ апликација : сите видови на машини и опрема за железнички употреба Спецификации : тој * s * l(mm) 1.5 м 20 * 20 * 1000 1.5 м 15 * 15 * 1000 2m 20 * 20 * 1000 2.5 м 25 * 25 * 1000 3m 30 * 30 * 1000 4m 40 * 40 * 1000 5m 40 * 40 * 1000 5m 50 * 50 * 1000 Карактеристики : 45 челик угасне цврстина и мазност, внимание овој производ не е угасне, угасне барајќи клиенти треба да ни, треба да додадете 4 метар "Modulus" е односот на два заби во непосредна близина на истата страна на забите помеѓу забите профил и на теренот т на пи π m (modulus) = t (теренот) / π (3.14) Совет дијаметар D = број на заби Z +2 * modulus M Опрема теренот = 3.14 * modulus M Опрема длабочина = 2.25 * modulus M
Производот Пред Видите
Производ Страна Видите
Борбата против ефект (треба доплата pc)
Полу-заби рек ефекти (обичај е потребно)
Натпреварот ефект
Совети
1, Нашата компанија произведува опрема решетката се 45 # челик, освен во прилог на обичај. 2, Опрема решетката и крило, бидејќи тоа е производство на челик, акции не може продажба нашите во еден ден, со текот на времето површината ќе рѓа, но тоа не влијае на користењето, ако ум pls не го купат тоа. 3, 1.5 аналогни опрема, акции е 17mm дебелина, ве молиме имајте во предвид. 4, Опрема заби има висока фреквенција изгасне, цврстина, рек заб дел не ја задоволи, да ја изгасне треба да додадете 4 метар. Нашата работилница и магацин
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии од која Било причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентите?s e-mail во рок од 1 работен дена. Клиентите задоволство е многу важна за нас.

R

Додатоци на производи