.

.

2mod опрема рек 31-40 заби поттикне опрема прецизност машини за индустрија 45 челик опрема решетката и крило фреквенција стврднување

2mod опрема рек 31-40 заби поттикне опрема прецизност машини за индустрија 45 челик опрема решетката и крило

DEN 432.00
Од стока


2 мо опрема рек 31-40 заб поттикне опрема прецизност машини за индустрија 45 челик опрема решетката и крило фреквенција стврднување
Производ листа
2 мо 31teeth,32 заби,33 заби,34 заби,35 заби,36 заби,37 заби, 38 заби, 39teeth и 40 заби. можете да изберете било оној што го сакате. Стандардно е 31eeth.
Детали
Modulus "се однесува на две соседни заби заб заб профил ipsilateral растојанието помеѓу p и пи π сооднос (m = p / π), во милиметри. Акции 1.5 мувла 17mm дебел ,го понесе дупки, дупка треба сопствена преработка, или земавме обработка (доплата), акциите на опрема заби почнуваат од 15 до 100 заби. Пред Видите
Страна Видите
CNC Рек Опрема Мо 1.5 45# Челик Поттикне Опрема 20x20 Должина во 1000mm опрема рек US$ 36.40 /парче
CNC Рек Опрема Мо 1 45# Челик Поттикне Опрема 15x15 Должина во 1000mm опрема рек US$ 35.40 /парче
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии од која Било причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1 работен дена. Клиентите задоволство е многу важна за нас.

R

Додатоци на производи