.

.

Пригушувач Менгеме&15pcs Плоштадот Спојки Влошки За 66cc 80cc Мотор Моторните Велосипед

Пригушувач Менгеме&15pcs Плоштадот Спојки Влошки За 66cc 80cc Мотор Моторните Велосипед

DEN 239.52
Од стока

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 56g
За 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Пакетот Вклучува : 1x Muffler Менгеме
15x Square Спојки Влошки
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD4688

Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 66cc 80cc Мотор Моторните Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.056kg
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
no
R

Додатоци на производи