.

.

waase 31120-МАТ-E01 Мотор Magneto Генератор Полнење Алтернатор Stator Серпентина За Хонда CBR1100XX Супер Blackbird 1999 2000-2003

waase 31120-МАТ-E01 Мотор Magneto Генератор Полнење Алтернатор Stator Серпентина За Хонда CBR1100XX Супер Blackbird

DEN 2599.00
DEN 2735.52
-5 %
Од стока

Количина : Едно парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Хонда CBR1100 XX Супер Blackbird 1999-2003 Материјал : Висок Квалитет Cuprum. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции за инсталација не се вклучени.

Бренд Име:
waase
Објектот Тежина:
1.1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
31120-МАТ-E01 За CBR1100XX Супер Blackbird 1999 2000 2001 2002 2003
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
cuprum
Објектот Ширина:
0inch
Fitment:
За Хонда CBR1100XX Супер Blackbird 1999 2000 2001 2002 2003
R

Додатоци на производи