.

.

ZONGSHEN LONCIN LIFAN CDI 200cc 250cc 4+2 игли нечистотија велосипед атв мото додатоци бесплатен превозот

ZONGSHEN LONCIN LIFAN CDI 200cc 250cc 4+2 игли нечистотија велосипед атв мото додатоци бесплатен превозот

DEN 335.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
cdi 4+2 игли
Материјал Тип:
Гума
Име На Модел:
250cc cdi
R

Додатоци на производи