.

.

GY6 скутер 125CC 150CC 200cc високи перформанси ac cdi и палење серпентина искра plug додатоци бесплатен превозот

GY6 скутер 125CC 150CC 200cc високи перформанси ac cdi и палење серпентина искра plug додатоци бесплатен превозот

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Дијаметар:
1inch
Спецификација:
12V
Име На Модел:
125cc
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
CDI+ Искра Приклучок+ Палење серпентина
Материјал Тип:
Легура
R

Додатоци на производи