.

.

linhai CDI кутија 8pins 250cc 300cc 250T-Б 300T-Б мотоцикл атв делови додатоци бесплатен превозот

linhai CDI кутија 8pins 250cc 300cc 250T-Б 300T-Б мотоцикл атв делови додатоци бесплатен превозот

DEN 1919.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Име На Модел:
LINHAI
Материјал Тип:
Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
8PINS CDI
R

Додатоци на производи