.

.

zongshen 200cc ac CDI dc cdi единица 8PINS ZS200GY LZX200GY-2 мото додатоци бесплатен превозот

zongshen 200cc ac CDI dc cdi единица 8PINS ZS200GY LZX200GY-2 мото додатоци бесплатен превозот

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %
Од стока


боја:
AC CDI, DC CDI
Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
zs200gy-2
Спецификација:
12V
Име На Модел:
ZONGSHEN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
cdi единица
R

Додатоци на производи