.

.

Топла продажба Хорхе Лоренцо шлем мотоцикл налепници ПВЦ 08

Топла продажба Хорхе Лоренцо шлем мотоцикл налепници ПВЦ 08

DEN 95.52
Од стока

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

боја:
8cm, 12cm
Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
7cm
Објектот Ширина:
7cm
Специјални Функции:
Водоотпорен,Лицето Хидратантен УВ Крем
Објектот Должина:
8cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Налепница Тип:
Други
Шаблон Тип:
Слика
R

Додатоци на производи